Dramatyczne wydarzenie na tramwajowej linii nr 26 w Warszawie: Pasażer zmarł w trakcie podróży

Dramatyczne wydarzenie na tramwajowej linii nr 26 w Warszawie: Pasażer zmarł w trakcie podróży

W poniedziałek, 3-go dnia czerwca, w stolicy Polski – Warszawie, motornicza obsługująca tramwaj na linii numer 26, doświadczyła dramatycznego zdarzenia. Po dotarciu na teren zajezdni zauważyła, że jeden z pasażerów nie wyszedł z pojazdu jak wszyscy inni. Początkowo była przekonana, że mężczyzna po prostu zasnął. Ku jej przerażeniu okazało się jednak, że prawda była o wiele bardziej tragiczna – mężczyzna nie oddychał.

Sytuacja była niejednoznaczna, dlatego początkowo kierująca tramwajem zakładała, że ów pasażer śpi lub jest pod wpływem alkoholu. Bez skutku próbowała go obudzić, ale pan na to nie reagował. Zaniepokojona tym zdarzeniem wezwała na miejsce odpowiednie służby ratownicze. Niestety, ich interwencja nie przyniosła oczekiwanego efektu. Mimo ich starań i prób reanimacji, mężczyzna już nie żył!

Obecnie tajemnica dotycząca niespodziewanej śmierci pasażera jest pod ścisłym badaniem funkcjonariuszy warszawskiej policji oraz prokuratora. Wszystkie okoliczności zdarzenia są analizowane, aby ustalić co było przyczyną nagłej i tragicznej śmierci mężczyzny. Na chwilę obecną, nie ma jeszcze konkretnych wyników dochodzenia.