Konkurs fotograficzny z okazji 45-lecia Ursynowa

Konkurs fotograficzny z okazji 45-lecia Ursynowa

Z okazji przypadającego w 2022 roku 45-lecia Ursynowa, zorganizowano konkurs fotograficzny. Organizatorem jest Urząd Dzielnicy Ursynów, a główną tematyką dzielnica, widziana oczami mieszkańców. Konkurs skierowany jest przede wszystkim do amatorów fotografii, którzy mają ukończone 18 lat. 

45-lecie Ursynowa to ważna dla mieszkańców dzielnicy chwila. Z okazji tegorocznego jubileuszu przygotowano wiele atrakcji i konkursów skierowanych do mieszkańców. Jeden z nich, to konkurs fotograficzny organizowany przez Urząd Dzielnicy Warszawy. 

Urząd Dzielnicy Warszawy ogłosił konkurs fotograficzny “Ursynów moja dzielnica”. Tematykę zgłaszanych zdjęć, podzielono kategoriami: 45-lecie Ursynowa, ludzie, architektura oraz przyroda. Głównym celem działań jest pokazanie niezwykłych miejsc oraz zagłębienie się w wiedzę na temat samej dzielnicy. Tegoroczną edycję wzbogacono także o nową kategorię, związana z jubileuszem. Chętne osoby mają szansę wykazania się kreatywnością, przedstawiając upływ czasu i wiek dzielnicy.  Konkurs również ma na celu upowszechnienie zdjęć, jako formy artystycznej. Burmistrz Ursynowa Robert Kempa wspomina, że poprzednie konkursy udowodniły fakt, iż mieszkańcy potrafią robić piękne zdjęcia i uchwycić wyjątkowe chwile. Fotografię podlegają ocenie przez komisję konkursową, jak również internautów. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w każdej z czterech kategorii, uwzględniając I, II i III miejsce. Umieszczone na portalach społecznościowych zdjęcia, podlegają dodatkowej ocenie, poprzez głosowanie, aby następnie wyłonić laureatów  “Nagrody Internautów”. Zgłoszenia i zdjęcia można wysyłać do 17 października 2022 roku.