Niedziela pełna teatralnych wrażeń na Ursynowie

Niedziela pełna teatralnych wrażeń na Ursynowie

Ursynowianie będą mieli okazję uczestniczyć w prawdziwej teatralnej uczcie! Ta niedziela zapowiada się niezwykle interesująco w Dzielnicowym Ośrodku Kultury, gdzie zaprezentowane zostaną dwa uznane i gorąco przyjęte przez publiczność spektakle – jedna to komedia, druga zaś to tragikomedia. Niezapomniane emocje i dobra zabawa są wręcz gwarantowane!

Kapsl.OK, zespół teatralny działający na terenie Ursynowa pod auspicjami DOK od czterech lat, składa się z pasjonatów sztuki, którzy są jednocześnie mieszkańcami tej dzielnicy. W poprzednim sezonie artystycznym zespół ten zadebiutował spektaklem o tytule „Kolędnicy”, który zdobył ogromne uznanie i wiele nagród na prestiżowych festiwalach amatorskiego teatru.

Grzegorz Reszka, reżyser, scenarzysta oraz założyciel Teatru Kapsl.OK, z dumą wspomina, że jest rzadkością, aby tak młody zespół zdobył Grand Prix na trzech kolejnych festiwalach, a także zdobył liczne nagrody dla swoich aktorów.

Dzięki powrotowi „Kolędników” na scenę Dzielnicowego Ośrodka Kultury „Ursynów”, mieszkańcy będą mieli okazję sami ocenić, czy nagradzany spektakl faktycznie jest tak dobry, jak mówią o nim krytycy. Zarys fabuły opiera się na próbie odnowienia tradycji kolędowania w pewnym małym miasteczku. Niestety, ochotnicy nie posiadają umiejętności muzycznych – nie potrafią śpiewać, tańczyć, ani grać na instrumentach. Dodatkowo, nikogo nie udało się przekonać do roli Heroda…