Policjanci zatrzymali podejrzanego o kierowanie gróźb karalnych

Policjanci zatrzymali podejrzanego o kierowanie gróźb karalnych

Policjanci z Ursynowa zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o kierowanie gróźb karalnych z użyciem noża w kierunku do 53-latka. Mężczyznę przewieziono do komisariatu, gdzie usłyszał już zarzuty. 

Funkcjonariusze policji, pracujący na komisariacie na Ursynowie otrzymali ostatnio zgłoszenie o kierowaniu gróźb z użyciem noża w stosunku do 53-letniego mieszkańca ul. Belgradzkiej w Warszawie. W sprawę zaangażowali się policjanci z wydziału kryminalnego, którzy przeanalizowali materiał oraz pozyskane informacje. Dzięki temu udało im się ustalić, że sprawcą zdarzenia może być 27-letni mieszkaniec Mokotowa. Zdecydowano o złożeniu mu wizyty w miejscu zamieszkania, jednak w mieszkaniu nikogo nie zastano. Dalsze ustalenia doprowadziły jednak do lokalu gastronomicznego przy ul. Koszykowej, w którym jeszcze tego samego dnia udało się ująć mężczyznę. 

Jak informuje asp. Iwona Kijowska, 27-latka policjanci przewieźli do komisariatu, gdzie usłyszał zarzuty kierowania gróźb karalnych. Kodeks karny przewiduje za czyn do 2 lat pozbawienia wolności.