Ursynów wprowadza magię Świąt: choinka i świecące dekoracje

Ursynów wprowadza magię Świąt: choinka i świecące dekoracje

W holu Urzędu Dzielnicy Ursynów pojawiła się wyjątkowo słodka choinka, symbolizująca zbliżający się okres świąteczny. Dodatkowo, przed budynkiem urzędu stanęła imponująca dziesięciometrowa choinka, wraz z fotopunktem oraz tronem Świętego Mikołaja.

Znajdujący się przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów obiekt podkreśla magię nadchodzących świąt. Dokładnie 6 grudnia, w Mikołajki, prezentuje się w pełnej krasie, dzięki oświetleniu LED. Oprócz niej, na uwagę zasługują dodatkowe ozdoby: tron Mikołaja oraz specjalne miejsce do robienia zdjęć. Budynek urzędu również został odpowiednio udekorowany – ze ściany od strony ul. Gandhi wydobywa się blask świątecznej iluminacji.

W tym roku Urząd Dzielnicy Ursynów postawił na oryginalność, a dokładniej na słodkości! W ramach akcji zorganizowanej przez Przedszkole nr 126 „Zaczarowane Podwórko”, w holu urzędu umieszczono choinkę przystrojoną przez dzieci z ursynowskich placówek oświatowych.

Podczas ubierania choinki towarzyszyły dzieciom nie tylko opiekunowie, ale także członkowie zarządu i pracownicy urzędu. Projekt „Choinka oświatowa – cukierkowe drzewko świąteczne” realizowany pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów, wprowadza w atmosferę świąt zarówno mieszkańców, jak i pracowników urzędu.