Wszystkie kierunki na drodze S2 na Ursynowie w Warszawie doświadczą utrudnień przez około 3 godziny

Wszystkie kierunki na drodze S2 na Ursynowie w Warszawie doświadczą utrudnień przez około 3 godziny

Zakłócenia w ruchu drogowym na drodze S2 na Ursynowie w stolicy Polski, Warszawie, mogą się przeciągnąć do trzech godzin w najbliższą niedzielę. Te utrudnienia występują pomiędzy dwoma punktami: węzłem Ursynów Wschód oraz węzłem Ursynów Zachód. Zarówno lewe pasy na jezdniach prowadzących w obie strony, są w tym momencie zablokowane – to informacje przekazane przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA).

Sytuacja jest poważna – doszło bowiem do tragicznego incydentu. Ktoś postanowił skoczyć z wiaduktu, co skutkowało nie tylko jego obrażeniami, ale także problemami na drodze. Zostały zablokowane lewe pasy ruchu na obydwu kierunkach jezdni. Pierwsze sygnały o tych utrudnieniach nadeszły około godziny 11, zgodnie z komunikatem wydanym przez GDDKiA.

Obecnie zarówno kierunek wschodni jak i zachodni między węzłem Ursynów Wschód a węzłem Ursynów Zachód na S2 w Warszawie doświadczają utrudnień. Zablokowanie lewych pasów ruchu na obydwu kierunkach drogi to poważna przeszkoda dla kierowców. Według GDDKiA, załatwienie tej kwestii może zająć nawet 3 godziny.