Wakacyjne Potańcówki Ursynowskie: latynoskie rytmy pod gołym niebem

Wakacyjne Potańcówki Ursynowskie: latynoskie rytmy pod gołym niebem

Z przyjściem lata i rozpoczęciem sezonu wakacyjnego, serdecznie zachęcamy do udziału w cyklu spotkań tanecznych – Ursynowskich Potańcówkach. W bieżącym sezonie przewidzieliśmy cztery takie spotkania, a inauguracyjne odbędzie się już tej soboty, 22 czerwca o godzinie 17:00. Miejsce zbiórki to Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy” mieszczące się na ulicy Indyjskiego Mahatmy Gandhiego nr 9. Na uczestników czekają ekscytujące latynoskie tony.

Robert Kempa, burmistrz Ursynowa, którego możemy zaangażować w organizację tego wydarzenia razem z UCK „Alternatywy”, podkreśla unikalny charakter inauguracji. Twierdzi, że będzie to wyjątkowe doświadczenie w stolicy, które wprowadzi wszystkich w atmosferę wakacyjnej beztroski. Na scenie pojawi się grupa profesjonalnych muzyków z Yaremi Kordos na czele – kubańską wokalistką. Kempa zapewnia, że radosne latynoskie melodie tak pochłoną uczestników Potańcówek, że umiejętności taneczne staną się nieistotne – muzyka poprowadzi ich kroki.

Jeśli jednak ktoś z uczestników chciałby doszlifować swoje umiejętności taneczne, jak zawsze zapewniamy profesjonalne lekcje tańca. W tym przypadku oczywiście w stylu latynoskim! Zabawa będzie trwała do godziny 21:30. Chcielibyśmy zwrócić uwagę na to, że dla uczestników, którzy zdecydują się na stroje w latynoskim stylu, przygotowaliśmy specjalne nagrody!