Kolizja na skrzyżowaniu ulic Rosoła i Nugat: dwa suvy zderzyły się

Kolizja na skrzyżowaniu ulic Rosoła i Nugat: dwa suvy zderzyły się

Przy skrzyżowaniu ulic Rosoła i Nugat doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Po godzinie 19 nastąpiło zderzenie dwóch samochodów typu suv – Jaguara i Land Rovera, oba zarejestrowane w Warszawie. W Land Roverze podróżowała rodzina z dziećmi. Na szczęście, pomimo drastycznego wyglądu zdarzenia, nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Zdarzenie miało miejsce na trasie prowadzącej do centrum miasta, na skrzyżowaniu ulic Rosoła i Nugat. Policja otrzymała zgłoszenie o kolizji o godzinie 19:10. Zderzenie dotyczyło dwóch samochodów osobowych, w tym marki Jaguar. Obaj kierujący utrzymywali, że jechali na zielonym świetle. Nie ma doniesień o poszkodowanych, a wszystko wskazuje na to, że incydent zostanie uznany za kolizję drogową – informował sierżant Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodał funkcjonariusz, obaj kierowcy byli trzeźwi w czasie kolizji. Na miejscu pracowały służby ratunkowe, w tym policja i straż pożarna. Ta ostatnia otrzymała zgłoszenie o zakleszczeniu drzwi jednego z pojazdów i pomagała pasażerom w ich otwarciu, a także zabezpieczała samochody i miejsce zdarzenia. Z uwagi na kolizję, wyjazd z ulicy Nugat na Rosoła został chwilowo zablokowany. Przejazd Rosołą w kierunku centrum był również nieznacznie zwężony.