Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy szykuje się do 32. Finału

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy szykuje się do 32. Finału

Po raz kolejny nadszedł czas na wielkie granie. W niedzielę, 28 stycznia 2024 roku, wszyscy miłośnicy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą mieli okazję do zaangażowania się w 32. finał tej charytatywnej inicjatywy. Tym razem, hasło brzmi: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Ale to nie wszystko – Ursynów, stołeczna dzielnica Warszawy, po raz kolejny dołącza do grona samorządów wspierających WOŚP.

Dzięki połączonym siłom lokalnych instytucji, Ursynów powołał jednolity sztab pod numerem #5260, w którym zagrają wspólnie: Urząd Dzielnicy Ursynów, Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów, Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”, Ursynoteka oraz Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji.

Zeszły rok przyniósł ogromny sukces ursynowskiego sztabu. Po raz pierwszy w historii te instytucje połączyły swoje siły, co zaowocowało zebraniem aż 433 385,80 zł. „To była mega moc!” – wspomina burmistrz Ursynowa, Robert Kempa. W tym roku, oczywiście, oczekiwania są jeszcze większe. Planowane są różne wydarzenia dla mieszkańców Ursynowa, pełne atrakcji i emocji, a także internetowe aukcje. Organizację tych działań powierzono ponownie Marzenie Zientarze, która jest gwarantem sukcesu.