Zapraszamy na warsztaty filmowe z reżyserem Maciejem Marczewskim: Odkryj tajniki produkcji filmowej i stwórz własne dzieło

Zapraszamy na warsztaty filmowe z reżyserem Maciejem Marczewskim: Odkryj tajniki produkcji filmowej i stwórz własne dzieło

Jeżeli fascynuje Cię środowisko filmowe, marzysz o tym, aby zrozumieć jak powstaje film i chciałbyś nakręcić swoją pierwszą scenę filmową, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Chcemy Cię zaprosić na specjalistyczne warsztaty pod batutą uznawanego reżysera i wykładowcy Szkoły Wajdy – Macieja Marczewskiego. Podczas spotkań odkryjesz dla siebie tajemnice dramaturgii filmowej, procesu tworzenia scenariusza oraz montażu.

Ponadto, przeprowadzimy Cię przez proces transformacji Twojego smartfona w funkcjonalną i profesjonalną kamerę filmową. Nauczymy Cię korzystać z dostępnych na rynku, tanich narzędzi, które umożliwią Ci uzyskanie spektakularnych rezultatów bez konieczności inwestowania w kosztowny sprzęt filmowy.

Nie wymagamy od Ciebie wcześniejszego doświadczenia w dziedzinie twórczości filmowej czy video. Gwarantujemy, że podczas naszych zajęć zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci osiągnąć zamierzone efekty. Wiedzę teoretyczną od razu przetestujesz w praktyce, realizując swoją własną scenę filmową.

Warsztaty prowadził będzie Maciej Marczewski – utalentowany reżyser i aktor, a także kierownik kursu Online Kamera w Szkole Wajdy. Marczewski jest twórcą filmu „Moja Trumna”, który został w całości zrealizowany za pomocą telefonu komórkowego. Dzieło to zdobyło uznanie na międzynarodowej scenie, o czym świadczy przyznana mu nagroda za najlepszą reżyserię na prestiżowym festiwalu Grand OFF im. Witolda Kona – Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata.