Podsumowanie Grand Prix Ursynowa w Pływaniu: ponad 300 uczestników

Podsumowanie Grand Prix Ursynowa w Pływaniu: ponad 300 uczestników

Zakończenie zawodów Grand Prix Ursynowa w Pływaniu, które przyciągnęło ponad 300 pływaków w przedziale wiekowym od 7 do 93 lat, zalśniło w pełnym blasku. Uczestnicy podchodzili po czerwonym dywanie do podium, gdzie otrzymywali dyplomy, medale i nagrody rzeczowe. Na zakończenie ceremonii, wszyscy mogli spróbować kawałka z imponującego, ważącego aż 20 kilogramów tortu. Od lat jest to najważniejsza impreza dla entuzjastów pływania z Warszawy.

Kulminacyjnym punktem tegorocznych zawodów Grand Prix Ursynowa w Pływaniu była uroczystość podsumowująca. Arena Ursynów przeszła na ten czas spektakularną metamorfozę – została ozdobiona balonami, a centralnym punktem stało się podium połączone z widownią długim czerwonym dywanem. Trybuny wypełnione były kibicującymi rodzinami zawodników. Tegoroczna, 27 edycja Grand Prix Ursynowa składała się z sześciu mityngów, które miały miejsce na basenie przy ulicy Hirszfelda.

Grand Prix Ursynowa, najważniejsze warszawskie zawody pływackie dla amatorów, nie tylko stanowią arenę zdrowej rywalizacji, ale także skutecznie integrują lokalną społeczność. Jak widać, Ursynów potrafi z powodzeniem pływać!