Podsumowanie pięcioletniej kariery Bartosza Dominiaka w ursynowskim ratuszu i ogłoszenie jego dymisji

Podsumowanie pięcioletniej kariery Bartosza Dominiaka w ursynowskim ratuszu i ogłoszenie jego dymisji

Bartosz Dominiak, który pełnił funkcję zastępcy burmistrza w ursynowskim ratuszu przez ponad 5 lat, niespodzianie podjął decyzję o rezygnacji ze swojego stanowiska. Dominiak był znaną postacią w miejscowym urzędzie, gdzie pracował nie tylko podczas swojej kadencji, ale także za czasów swojego poprzednika – Roberta Kempy. Szczegóły dotyczące przyszłości zawodowej Dominiaka zostały również ujawnione – wiemy już, że znajdzie on zatrudnienie w jednym z ministerstw.

W mediach społecznościowych Bartosz Dominiak zwrócił się do mieszkańców Ursynowa, pisząc: „Dziś coś dużego się dla mnie kończy i coś dużego się zaczyna”. To było oficjalne ogłoszenie o zakończeniu jego pracy w urzędzie dzielnicy Ursynów, którą pełnił przez nieco więcej niż 5 lat.

Dominiak był skromny w swoim podsumowaniu osiągnięć na stanowisku zastępcy burmistrza, sugerując, że bardziej szczegółowe refleksje nadejdą z czasem. Wyraził jednak nadzieję, że jego wkład w rozwój Ursynowa był korzystny dla mieszkańców. „W tym momencie mam nadzieję, że zostawiam po sobie więcej dobrego niż złego dla Ursynowa i was, którzy tutaj mieszkacie” – dodał Dominiak w swoim oświadczeniu.