Świąteczny klimat czuć już na Ursynowie 

Świąteczny klimat czuć już na Ursynowie 

Ursynowski plac przed ratuszem zdobi już rozświetlona choinka. Oficjalne odpalenie lampek odbyło się bowiem w Mikołajkowy wieczór 6 grudnia. Kolejne, przyozdobione przez przedszkolaków drzewko umieszczono wewnątrz budynku. Trwa również akcja “Świeć blaskiem z odblaskiem”, w ramach której stanęła choinka promująca bezpieczeństwo. 

Niewątpliwie świąteczny klimat zawitał już na Ursynów. Widać to chociażby po świątecznych drzewkach, które umieszczono na dzielnicy. Największa z choinek, licząca dziewięć metrów wysokości rozbłysła bowiem przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Oficjalnie odpalono ją o godzinie 16:00 w Mikołajki przez burmistrzów w towarzystwie mieszkańców. Najmłodsi znaleźć pod nią mogli już pierwsze prezenty, które przygotował ratusz. 

W świąteczną atmosferę wprowadzają również świąteczne motywy, które wyświetlane są budynku ratuszu. W jego wnętrzu stanęła również kolejna choinka, która swój wyjątkowy wygląd zawdzięcza przedszkolakom.

Po raz 8 odbywa się również coroczna akcja profilaktyczno-edukacyjna “Świeć blaskiem z odblaskiem”. Przygotowaną w tym celu choinkę przyozdobiono w odblaski, w które zaopatrzyć może się każdy mieszkaniec Warszawy do 9 grudnia.