Weekend pełen wrażeń – Dni Ursynowa

Weekend pełen wrażeń – Dni Ursynowa

Od piątku, 10 czerwca, odbywają się długo wyczekiwane przez mieszkańców Dni Ursynowa. To największa impreza plenerowa na dzielnicy, odbywająca się pod Kopą Cwila. Wydarzeniu towarzyszą koncerty gwiazd polskiej sceny. 

W weekend, na tegorocznych Dniach Ursynowa zaplanowano wystąpienie aż dziewięciu gwiazd. To już 25 edycja wydarzenia, które odbywa się w dzielnicy, dlatego też wybór popularnych polskich gwiazd nie był przypadkowy.  W piątek na scenie można było zobaczyć Viki Gabor, Limboskiego, Płomień’81, oraz po raz kolejny zespół Kult. Zakończenie pierwszego dnia wydarzenia nastąpiło około godziny 22:20. W sobotę natomiast zaplanowano atrakcję już od godziny 11, gdzie rozpocznie się piknik ursynowski. Koncerty zaplanowano od godziny 16:30, a gwiazdy, które będzie można usłyszeć to Dixon 37, Mery Spolsky (17:30), Happysad (18.30). Przed gwiazdą wieczoru o godzinie 20:20 w rockowych brzmieniach wystąpi Luxtorpeda, a o 21:50 na scenie pojawi się Organek. Zakończenie imprezy planowane jest około godziny 23.

Podczas Dni Ursynowa przygotowano także inne atrakcje, m.in. warsztaty sadzenia roślin antysmogowych malowania ekotoreb i doniczek. Będzie również możliwość samodzielnego wybicia monety okolicznościowej z uwagi na 45 lecie dzielnicy. Przygotowana strefa piknikowa zapewni jedzenie i picie, a swoją ofertę zaprezentują także organizacje i instytucję, które związane są z dzielnicą.