Zbliża się listopadowa garażówka na Ursynowie

Zbliża się listopadowa garażówka na Ursynowie

Wyprzedaże garażowe na Ursynowie cieszą się dużą popularnością. Organizowane są kilka razy w roku na parkingu przy urzędzie dzielnicy. Najbliższa garażówka odbędzie się 6 listopada w godzinach 10:00-16:00. Zapisy wystawców ruszają natomiast w piątek 28 października. 

Osoby zainteresowane wzięciem udziału jako wystawca w cieszącej się popularnością garażówce na Ursynowie, zgłaszać się mogą już od piątku 28 października. Wcześniejsze zgłoszenie jest niemożliwe, a liczba dostępnych miejsc mocno ograniczona. Zakończenie rekrutacji zaplanowano do 4 listopada, chyba że pula dostępnych stanowisk skończy się wcześniej. 

Garażówka to doskonała okazja podarowania niepotrzebnym dla nas rzeczom drugiego życia. Chcąc wystawić swoje przedmioty na wyprzedaży, wypełnić należy przygotowaną przez organizatorów kartę rekrutacyjną i przesłać ją mailowo. Istnieje również możliwość zgłoszenia osobistego w urzędzie dzielnicy. Przy zgłoszeniach drogą elektroniczną podpisany oryginał karty dostarczyć należy organizatorowi najpóźniej w dniu wydarzenia. Każde ważne zgłoszenie wiąże się z otrzymaniem numeru przypisanego stanowiska. 

Zasady panujące na wyprzedaży garażowej obejmują przede wszystkim wjazd na parking przy urzędzie dzielnicy w godzinach 9:00-10:00. Po tym czasie samochody muszą opuścić miejsce wydarzenia, a ponowny wjazd będzie możliwy o godzinie 15:30. Organizatorzy przypominają o przestrzeganiu regulaminu oraz zachowaniu porządku w miejscu stanowiska wystawcy. 

W tym roku zaplanowano jeszcze jedną wystawę garażową na Ursynowie, która odbyć się ma 4 grudnia.