Bez tego Twoja łazienka się nie obędzie! Lista niezbędnych mebli i dodatków oraz gdzie jest znaleźć

Bez tego Twoja łazienka się nie obędzie! Lista niezbędnych mebli i dodatków oraz gdzie jest znaleźć
komfort.pl

O czym pamiętać, planując remont łazienki? Odpowiedzi na to pytanie może być wiele. Podstawą jest jednak stworzenie dobrego projektu. To, jakie sprzęty znajdą się w pomieszczeniu i jak zostaną ustawione, zależy przede wszystkim od przestrzeni, jaką dysponujemy, ale także potrzeb i preferencji domowników. Istnieją jednak pewne elementy wyposażenia łazienki, które po prostu muszą się w niej znaleźć.

Remont łazienki — inspiracje

Zarówno planując remont małej łazienki, jak i przestronnego wnętrza, musimy mieć na uwadze, że pomieszczenie to pełni wiele funkcji. Oznacza to, że każdy mebel czy dodatek ma wpływ na jego funkcjonalność, a co za tym idzie — decyzja o jego zakupie powinna być przemyślana. 

Lustro łazienkowe

Jednym z najważniejszych elementów jest lustro. Niezbędne przy codziennej toalecie — układaniu fryzury, goleniu, makijażu — ma też duży wpływ na to, jak prezentuje się wnętrze. Przystępując do remontu łazienki od podstaw, należy zaplanować nie tylko jego lokalizację, kształt i wielkość. Ważne jest też odpowiednie oświetlenie, na przykład w postaci kinkietów czy reflektorków.

Meble do łazienki

Podobnie jak w innym wnętrzu, również w łazience nie może zabraknąć odpowiednich mebli. Podstawą jest tutaj szafka do przechowywania np. zapasowych ręczników czy środków czystości oraz półka lub mały regał, na którym możemy trzymać najczęściej używane kosmetyki lub akcesoria takie jak szczoteczki do zębów. Szybki remont łazienki może obejmować także montaż dodatkowych szafek i np. półek pod prysznicem lub nad wanną. Wśród tych ostatnich nie brakuje modeli, które można umieścić na ścianie, nie uszkadzając przy tym płytek. 

Grzejniki łazienkowe

To jeden z tych sprzętów, którymi stosunkowo rzadko zajmujemy się podczas samodzielnego remontu łazienki. W praktyce jednak montaż nowoczesnego grzejnika może być naprawdę prosty. Dotyczy to szczególnie modeli elektrycznych. Możemy też dobrać usługę instalacji przy zakupie urządzenia — taka opcja dostępna jest dla klientów salonów Komfort.

Łazienkowe akcesoria do przechowywania

Na etapie remontu łazienki często nie zastanawiamy się nad rozmieszczeniem dodatków takich jak różnego rodzaju kosze, pudełka czy inne akcesoria do przechowywania. To duży błąd! Ich dobór oraz rozmieszczenie mają ogromny wpływ na to, jak prezentuje się wnętrze, a także na jego funkcjonalność. Dzięki nim możemy łatwiej zadbać o porządek — tak ważny w elegancko urządzonej łazience.

Wyposażenie łazienki — Warszawa

W ofercie warszawskich salonów Komfort znajdziesz szeroki wybór mebli i akcesoriów łazienkowych — nowoczesnych oraz klasycznych. Odwiedź jeden ze sklepów stacjonarnych i wybierz to, co najlepsze dla Twojego wnętrza.

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Mineralna 3, Warszawa

Wszystko, co potrzebne do remontu łazienki w jednym miejscu? Tak! Odwiedź sklep Komfort przy ulicy Mineralnej w Warszawie i skorzystaj z naszej bogatej oferty. Wyróżnia nas nie tylko asortyment, ale także szeroki wybór dodatkowych usług oraz doświadczony zespół ekspertów, którzy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązania dla Twojego wnętrza. 

Dodatkowym atutem sklepu przy ul. Mineralnej jest jego lokalizacja w samym sercu centrum handlowego Okęcie Park, w bezpośrednim sąsiedztwie Alei Krakowskiej i węzła P+R Aleja Krakowska, a także Południowej Obwodnicy Warszawy.

Mineralna 3, 01-001 Warszawa

885 87 583

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Malborska 49, Warszawa

Znajdujący się wcześniej przy ul. Malborskiej 37 sklep został przeniesiony pod nowy adres. Zmiana lokalizacji umożliwiła poszerzenie asortymentu i stworzenie miejsca jeszcze bardziej przyjaznego Klientom. To jeden z największych i najbardziej cenionych sklepów z wyposażeniem łazienek w Warszawie. Dzięki dogodnemu położeniu na terenie centrum handlowego „Targówek” przy granicy z Markami łatwo dotrzesz do nas nie tylko z całej północnej i prawobrzeżnej Warszawy, ale także pobliskich miejscowości — Marek, Ząbek, Kobyłki i innych. Bez trudu dotrzesz do nas nie tylko samochodem, ale i komunikacją miejską. 

Malborska 49. 03-286 Warszawa

885 982 456

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Elektronowa 2, Warszawa

Bezpośrednie sąsiedztwo węzła komunikacyjnego na skrzyżowaniu ulicy Modlińskiej i Trasy Toruńskiej sprawia, że salon Komfort przy ul. Elektronowej jest łatwo dostępny nie tylko dla mieszkańców północno-wschodnich dzielnic stolicy, ale i miejscowości takich jak Legionowo czy Radzymin. Niezależnie od tego, czy planujesz kompleksowy remont łazienki, czy wymianę tylko niektórych elementów wyposażenia, u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Elektronowa 2, 03-219 Warszawa

887 776 684

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble 

Głębocka 13, 03-287 Warszawa 

691 350 982

 

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi i Łazienki 

Plac Szwedzki 3, 05-090 Janki 

691 761 493